O nas

Unikreator Sp. z o. o. to firma zajmująca się szkoleniami w różnym zakresie. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości szkoleń, które będą dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców.

Główna siedziba naszej firmy od początku działalności mieści się w Białymstoku. Oprócz tego w północno – wschodniej Polsce funkcjonują oddziały lokalne m.in. w Ełku i Olsztynie. Proponujemy szeroką gamę szkoleń dostępnych w naszej stałej ofercie jak również rozwiązania szyte na miarę, dopasowane do potrzeb naszych partnerów. Uczestnicy naszych szkoleń to przede wszystkim pracownicy naszych Klientów, To właśnie Państwo są dla nas najważniejsi. Dbamy zarówno o wysoki poziom merytoryczny szkoleń, jak i o to, by odbywały się one w komfortowych miejscach. Nasi wykładowcy są praktykami w swoich dziedzinach systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje.

“Klucz do sukcesu”

Co zapewnia swoim klientom firma UNIKREATOR? jest miejscem, w którym pomagamy w zdobyciu odpowiedniej wiedzy i umiejętności potrzebnych współczesnym specjalistom, urzędnikom i biznesmenom oraz w edukacji. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i nowatorskim metodom coachingu zapewniamy naszym Klientom profesjonalne i wartościowe szkolenia.